Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

IMUNITA

PROČIŠTĚNÍ

 

ok alfa+

factor base kids

 

Nechte působit bylinky ověřené po staletí...

 

 

 

 

 


Bezpečný nákup
Ok Alfa+ 115 ml - Nachlazení, záněty, afty

A co pro Vás může udělat?


ČIŠTĚNÍ A REGENERACE ORGANISMU:

OK Alfa+ podpoří čištění Vašeho organismu, působí antibakteriálně, posílí odolnost proti nežádoucím procesům v tkáních, působí antibioticky na široké spektrum mikrobů, působí proti kvasným a hnilobným procesům v těle, zklidní organismus po fyzické stránce - ztlumí jeho nežádoucí náhlé reakce - působí na hladké svalstvo. Posílí také obranné reakce v tkáních horních cest dýchacích a pomůže tyto cesty udržovat v normálním stavu. Zároveň usnadní ženám překonávání premenstruačních potíží a průvodních projevů období přechodu. Příznivě působí na migrény.


POSÍLENÍ ORGANISMU:

OK Alfa+ pomůže posílit organismus - posílí Vaši kondici, odolnost a obranyschopnost. Posílí tělo při rekonvalescenci po nemoci. Pomůže zoptimalizovat a zharmonizovat veškeré tělesné funkce.


TRÁVENÍ A VYLUČOVÁNÍ:

OK Alfa+ přispěje ke správné činnosti Vaší trávicí soustavy, příznivě ovlivní veškeré procesy v trávicím traktu - činnost slinivky břišní, žaludeční činnost, ... Přispěje k udržování správné funkce jater a žlučníku, pomůže při revitalizaci jaterní tkáně. Stimuluje procesy ve vylučovacím traktu, podpoří funkci ledvin, pomůže udržovat močové cesty v řádném stavu.


Aloe - podporuje přirozené obranné mechanismy proti mikroorganismům a udržování imunitní funkce, přispívá k pravidelné střevní funkci, příznivě působí na syntézu inzulínu, pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru, pomáhá při únavě.


Smetanka - přispívá k optimální funkci trávicího traktu, má prebiotické účinky, pomáhá vyrovnávat pH žaludku


Kurkuma - podporuje činnost jater, příznivě působí na funkci plic a horních cest dýchacích, pomáhá udržovat srdeční funkci, kvalitu a cirkulaci krve, podporuje imunitní a nervový systém


Kafrovník - je užitečný pro cirkulaci krve v mikrocévách, pomáhá tlumit pocit "těžkých nohou"


Myrha - má blahodárný vliv na dýchací cesty, posiluje imunitní a nervový systém, pomáhá udržovat normální glykémii i hladinu krevních tuků, příznivě působí na menstruační funkce a na prostatu.


Čekanka - pozitivně působí na trávení, podporuje srdeční aktivitu a udržování normální glykémie, příznivě půsoní na kosti a klouby.


Šalvěj - tradiční prostředek na podporu trávení a dýchacího systému, posiluje obranyschopnost, má dezinfekční účinky, pomáhá udržovat hormonální rovnováhu u žen, usnadňuje průběh menopauzy.


Anýz - blahodárně působí na trávicí i dýchací systém.


Heřmánek - podporuje normální metabolismus tuků, pomáhá při revitalizaci kůže, harmonizuje činnost trávicího systému, zklidňuje dýchací systém při podráždění.


Hořec - tradiční prostředek k podpoře trávení, pomáhá při duševní i tělesné únavě.


Kozlík - zklidňuje, podporuje duševní uvolnění a relaxaci, posiluje pevnost a pružnost cévních stěn, podporuje srdeční funkci, zklidňuje trávicí trakt.


Máta - usnadňuje trávení, příznivě působí na stav a funkci žaludku, zklidňuje dýchací cesty při podráždění, posiluje obranyschopnost.


Skořice - povzbuzuje organismus při fyzické i psychické únavě, usnadňuje trávení.


Kopřiva - podporuje kvalitu krve, příznivě působí na imunitní systém, pomáhá udržovat prostatu v normálním stavu.


Šafrán - stimuluje mužské sexuální funkce, usnadňuje průběh menstruačního cyklu u žen, navozuje uvolnění a pozitivní náladu.

 

115 ml

Složení: extrakty z - aloe pravá, smetánka lékařská (pampeliška), kurkumovník zedoárový, kurkuma dlouhá (citvar), skořicovník kafrovník (kafr), myrhovník pravý (myrha), čekanka obecná, šalvěj lékařská, bedrník anýz, heřmánek římský, hořec žlutý, jalovec obecný, kozlík lékařský, máta peprná, skořicovník čínský (skořice), kopřiva dvoudomá, šafrán setý, alkohol 14,5 %, sladidla - sacharóza, mannitol


Doporučené dávkování:děti od 3 let: jedna čajová lžička denně, dospělí: až 3 čajové lžičky denně buď samotné nebo rozmíchané v nápoji

Výrobek je notifikován MZ ČR - č.j. OVZ-35.1-28.12.2009-12022.

 

Zajímají Vás zkušenosti s tímto produktem? Klikněte zde

Materiál pro tuto stránku byl převzat z webu společnosti O.K.G., s.r.o.

Řadit podle 
Výrobce  


naše cena 840 Kč (36 €)

novinka
doprava zdarmanaše cena 810 Kč (34 €)

doprava zdarma


běžná cena 1 185 Kč

naše cena 1 125 Kč (48 €)

doprava zdarma


běžná cena 1 560 Kč

naše cena 1 500 Kč (64 €)

doprava zdarma


běžná cena 1 620 Kč

naše cena 1 560 Kč (66 €)

doprava zdarma


běžná cena 1 770 Kč

naše cena 1 710 Kč (73 €)

doprava zdarma


běžná cena 1 740 Kč

naše cena 1 680 Kč (71 €)

doprava zdarma


běžná cena 1 710 Kč

naše cena 1 650 Kč (70 €)

doprava zdarma


běžná cena 1 515 Kč

naše cena 1 455 Kč (62 €)

doprava zdarma


běžná cena 1 740 Kč

naše cena 1 680 Kč (71 €)

doprava zdarma


běžná cena 2 610 Kč

naše cena 2 550 Kč (109 €)

doprava zdarma


běžná cena 3 120 Kč

naše cena 3 060 Kč (130 €)

doprava zdarma


běžná cena 3 255 Kč

naše cena 3 195 Kč (136 €)

doprava zdarma


běžná cena 2 835 Kč

naše cena 2 775 Kč (118 €)

doprava zdarma


běžná cena 3 435 Kč

naše cena 3 375 Kč (144 €)

doprava zdarma


běžná cena 3 345 Kč

naše cena 3 285 Kč (140 €)

doprava zdarma


běžná cena 2 910 Kč

naše cena 2 850 Kč (121 €)

doprava zdarma


běžná cena 3 975 Kč

naše cena 3 885 Kč (165 €)

doprava zdarma