Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

IMUNITA

PROČIŠTĚNÍ

 

ok alfa+

factor base kids

 

Nechte působit bylinky ověřené po staletí...

 

 

 

 

 


Bezpečný nákup
TAJEMSTVÍ SYNERGIE » TAJEMSTVÍ SYNERGIE
Tajemství synergie...

Výrobky OKG jsou „vykrystalizováním“ a zároveň spojením moudrosti a tradic starých 5000 let s nejnovějšími vědeckými poznatky a nejmodernějšími technologiemi.

 

Přestože jste jistě slyšeli o spoustě potíží, nemocí, které dokázaly výrobky OKG zmírnit nebo úplně odstranit, nejsou určeny na konkrétní problémy, např. na bolení v krku, na bolest žlučníku, na vysoký cholesterol nebo krevní tlak…!

 

Jsou určeny na udržení rovnováhy a harmonie v organismu nebo na podporu těla při návratu do rovnováhy a harmonie, která byla narušena.

 

"Výrobky OKG jsou určeny na udržení rovnováhy a harmonie v organismu."

Dnešní klasická - alopatická - medicína se stále více specializuje a většina oborů vidí bohužel vždy jen tu část pacienta, kterou se zrovna obor zabývá. V praxi to potom funguje tak, že praktický lékař, kterého navštívíte s nějakým problémem, v podstatě neřeší nic, pouze vás pošle k nějakému specialistovi. Pokud je váš problém složitější, specialista vás pošle k dalšímu specialistovi…

Bohužel celý systém západní medicíny je postaven tak, že neexistuje nikdo, kdo by se na pacienta a jeho problém dokázal podívat komplexně. Lékaři si nás „rozporcovali“ s očima běžte na oční, s ušima na ušní…

Ale lidské tělo funguje jako celek! Není možné oddělit symptomy nějaké nemoci od člověka, který jimi trpí, není možné oddělit fyzické potíže od psychiky, dívat se na pacienta jako na podřízenou osobu, které není třeba naslouchat…!

Je potřeba se dívat na celého člověka s jeho fyzickými potížemi, psychikou, chováním a vztahy s okolím, nestačí jen odstranit příznaky nemoci, je třeba především upravit a harmonizovat všechny pochody organismu - fyzické i psychické.

jin jang

"Nestačí jen odstranit příznaky nemoci, je třeba především upravit a harmonizovat všechny pochody organismu - fyzické i psychické."

"A tomu právě napomáhají výrobky OKG. Podporují tělo při návratu do rovnováhy a harmonie, která byla narušena."

Výrobky OKG jsou „vykrystalizováním“ a zároveň spojením moudrosti a tradic starých 5000 let s nejnovějšími vědeckými poznatky a nejmodernějšími technologiemi.

Suroviny, které používáme k výrobě našich produktů, jsou pečlivě vybírané a kontrolované. Pochází nejen ze střední Evropy, ale i z čistých horských oblastí severní Evropy, z jižní Evropy, ze Středomoří, z Asie, Číny, Indie, Cejlonu, Íránu, Turecka, z Afriky, z Egypta nebo např. z moří severní Evropy…

 

"Všechny suroviny jsou pečlivě kontrolovány nejen po stránce místa původu, ale také co do obsahu deklarovaných obsažených látek."


"Výrobky OKG jsou pro vás vyráběny s největší pečlivostí a láskou."