Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

IMUNITA

PROČIŠTĚNÍ

 

ok alfa+

factor base kids

 

Nechte působit bylinky ověřené po staletí...

 

 

 

 

 


Bezpečný nákup
ZKUŠENOSTI S PRODUKTY » NAŠE ZKUŠENOSTI

Produkty Okg užíváme již čtyři roky celá rodina. Od miminka až po babičku s dědou.

emulipsŠvagrové se narodil klučina císařem, protože vím, že po císaři se špatně spouští mateřské mlíčko, doporučila jsem jí EMULIPS. Po týdnu měla mateřského mléka tolik, že malý nestačil papat. A chválila si, že shodila 11 kilo během týdne v porodnici, které před porodem přibrala.

Kamarád měl problémy s velmi častou stolicí, chodil i 10x denně, po Emulipsu se mu trávení upravilo tak, že chodí 2 x denně.

Každou noc jsem se budila a od půl druhé do půl čtvrté nemohla spát, a když už jsem konečně usnula, musela jsem vstávat. Od té doby, co užívám Emulips spím celou noc bez probuzení. Ráno se probouzím odpočatá s úsměvem a energií do nového dne.

Děti chtěly párek andulek, hlavně proto, aby andulky měly "miminka". Pořád chodily kontrolovat budku, ale stále nic. Na podzim jsem zkusila nakapat andulkám Emulips do zobání, ale říkala jsem si, že mláďátka budou až na jaře. Během dvou týdnů už byla snůška v budce a vylíhly se první dvě mláďátka. Z další snůšky se vylíhly 4 andluky - za všech snešených vajíček a nyní máme další 4 vajíčka v budce a těšíme se na další přírůstky. Andulka si vůbec nedala přestávku mezi snůškami. (ze snůšky už máme další 4 andulky)

 

Naše miminko:

První den kojení: 5x denně asi 10 kapek Emulipsu (protože jsem si to kapala přímo do pusy, tak nevím, jestli to bylo jen 10 kapek) a mlíko se tvořilo už první den večer. Sestřičky z toho byly docela paf, říkaly: „To se Vám to tvoří nějak brzo!“

Při nafouknutí nám na bolest bříška Emulips sice pomáhá, ale dlouho to trvá, než mimíska přestane bříško bolet - asi půl hodiny, ale když miminko řve, tak mi to připadá jako věčnost. (Tedy s Emulipsem se nám to stalo jen 2x, když jsem snědla syrovou cibuli.) Ale  Emulips Forte je úplně super 4 kapky a do 10 min. byl klid! A jinak nějaké koliky a nafouklé bříško? Tak to vůbec neznáme, tedy jen po té cibuli.

První kapku Emulipsu jsem dala malýmu, když mu byly dva týdny, pro jistotu, když jsem jedla zelnou polévku a žádná bolest bříška se nekonala.

emulips forte

Emulips Forte jsem koupila  synovi na podporu trávení, vždy měl problém se zácpou, "chodil" 1 až 2 krát za týden, po třech dne

ch podávání Emulipsu Forte se mu trávení upravilo a "chodí" každý den. Jelikož je kvůli pomalému trávení robustnější, díky Emulipsu Forte zhubl za tři týdny 5 cm v pase, jen tím, že se mu upravilo trávení.

K večeři jsme měli topinky, jelikož topinky miluji, snědla jsem o jednu víc než obvykle a to se mi hned vymstilo, bolel mě žaludek a neustále jsem "říhala", řekla jsem si, proč na to nezkusit Emulips Forte? Po deseti kapkách mi bylo do půl hodiny mnohem lépe.

Beru Emulips Forte pravidelně každý den, zlepšila se mi kvalita kůže, jsem méně unavená, nemám menstruační bolesti a menstruace probíhá s menší intenzitou.

2 dny

před Vánocemi jsme chytili střevní chřipku, říkala jsem si, že nám ty Vánoce teda pěkně začínají a že si jistě nebudem moci dopřát smaženou rybu kvůli trávení. Všem v rodině jsem dávala Emulips Forte ve vysokých dávkách - 1 čajovou lžičku každou hodinu. Sama jsem nevěřila tomu, že bychom se mohli do Vánoc uzdravit, byla jsem moc překvapená, když do večera nám průjem ustoupil a druhý den jsme už o ničem nevěděli a Vánoce proběhly radostně jako obvykle.

Při nafouknutí nám na bolest bříška Emulips sice pomáhá, ale dlouho to trvá, než mimíska přestane bříško bolet (teda s Emulipsem se nám to stalo jen 2x, když jsem snědla syrovou cibuli.) Ale  Emulips Forte je úplně super 4 kapky a do 10 min. byl klid! A jinak nějaké koliky a nafouklé bříško? Tak to vůbec neznáme.

emulips slim

 

Dozvěděla jsem se, že je vhodný při "točení" hlavy. Během dne se mi občas zatočila hlava a to bylo velmi nepříjemné, musela jsem se něčeho zachytit, nebo se posadit. Nevěřila jsem, že přípravek, který je primárně určen na úpravu tělesné váhy, by mi mohl s tímto problémem pomoci, ale byla jsem ochotná vyzkoušet cokoli, co by mne tohoto problému zbavilo.  Emulips Slim užívám první měsíc a již po týdnu se mi přestala hlava točit, po dvou letech s tímto problémem se cítím jako znovuzrozená. Užívám 1 kapsli a půl čajové lžičky drinku denně.

 

 

factor base kidsKaždý podzim můj syn při ulehnutí do postele večer pokašlává suchým kašlem, vždy mu tento kašel vydrží tři až čtyři týdny, i když podáváme léky proti kašli - různé kapky a sirupy. Nasadili jsme vitamíny Factor Base Kids, třetí den bylo po kašli a bez léků!

Naše malá (3 roky) měla v sobotu hroznou rýmu - teklo jí z nosu až do pusinky, dala jsem jí jeden vitamín Factor base kids, v neděli byla bez rýmy.

Factor Base Kids není jen pro děti! Večer jsem na sobě pozorovala, že se mi „spouští“ rýma. Pálilo mě v nose a měla jsem unavené oči, jako vždy, než se mi rýma spustí. Přemýšlela jsem jak rýmu „zarazit“ než se spustí. Vzala jsem si jeden vitamín Factor Base Kids a ráno jsem byla bez rýmy a zdravá!

Máš malinkej - měsíční miminko dostal rýmu. Odsávali jsem odsavačkou, ale rýma se nelepšíla, spíš se naopak zhoršovala, druhý den už byla rýma nažloutlá. Kapali jsme kapky z OK Gelu, ale přesto se mrňous dusil, i když jsme odsávali co nejčastěji asi tak každou hodinu. Pak mne napadlo, že když je miminko kojené vzít si Factor Base Kids, bylo pět odpoledne, když jsem vzala dvě tablety naráz. Ráno po snídani jsem si dala další dvě tablety a jak se mrňousek probudil automaticky jsem vzala odsávačku (máme odsavačku na vysavač) a byla jsem velmi překvapená, když jsme neodsáli vůbec nic - rýma zmizela!

Rýma nás navštívila hned druhý týden po narození. Jakmile jsem ji hned odsála odsávačkou na vysavač, tj. při prvních příznacích a já jsem si dala 3x2 tbl. Factor Base Kids bylo hned po rýmě do druhého dne. Ale když jsem si dala míň FBK, tak nás rýma trápila 3 dny. Prostě se musí dát velká dávka, aby se to dostalo do mlíka. Je lepší jíst 6 tbl. Factor Base Kids alespoň tři dny, potom se může snížit dávka.

factor base noZuby jako perličky

Factor Basi NO jsem začala užívat v podstatě ze zvědavosti, chtěla jsem vědět, jak výrobek chutná a jak dlouho vydrží. Po první dávce 7 g na noc jsem ráno vstávala celá „polámaná“ bolelo mne snad všechno, ale nejvíc asi nohy. Ale byla jsem překvapená, že mě nebolely zuby. (Protože kojím, tak mne zuby bolely asi půl roku, zubařka mi říkala, že je to hormony a nedá se s tím nic dělat, že prý musím vydržet, až přestanu kojit.)

Další den jsem nespala – tedy možná tři hodiny, protože si náš malinký usmyslel, že spát se má ve dne a že si v noci bude hrát. Byla jsem překvapená, že nejsem unavená, spíš jsem se cítila, jako kdybych spala alespoň šest hodin. Factor Base NO je opravdu úžasný, jsem ráda, že jsem byla zvědavá a produkt vyzkoušela, nyní už jsem koupila velikost xxl a budu ji kupovat už nadále.

 

Factor Basi No užívám v podstatě celou dobu co je na trhu a nyní jsem si všimla, že se mi přestal tvořit plak na zubech. Večer si tak nemusím drhnout zuby jako dřív, což jsem uvítala, protože teď mám zoubky jako perličky po celý den.

 

Zimomřivost

Vždy jsem byla "zmrzlina", tak to říkal s oblibou můj manžel. Ale od té doby, co užívám Factor basi NO mám mnohem teplejší ruce i nohy. Jsem ráda, že už se věčně neklepu zimou.

 

Rýma

Naše Madlenka (6,5 roku) měla rýmu, normálně rýmu s našimi produkty zaženu do dvou dnů, ale tahle byla docela úporná a pořád se nás držela. Napadlo mne namíchat jí Factor Base NO, obsažený vit. C by jí mohl pomoci, dostala 3 g ráno a 3 g večer, takhle dostávala i vitamíny Factor Base Kids 2 ráno a 2 večer a rýma nám zmizela do dvou dnů od podání Factor Base NO. Celkově měla rýmu 5 dnů.

okg factor base

 

Manžel každý večer po ulehnutí do postele "hvízdal", nebyl nachlazený, ale při dýchání mu "hvízdaly" průdušky. Jelikož se to zhoršovalo, poslala jsem ho k lékaři. Doktorka mu doporučila spánkovou laboratoř na vyšetření spánkové apnoe. Po vyšetření jsme se dozvěděli, že manžel žádné problémy s dýcháním z lékařského hlediska nemá. Hvízdání, které se mu z průdušek neustále ozývalo mne rušilo při spánku. Když jsem se dozvěděla o výrobku OKG Factor Base, tak jsem mu jej doporučila. Každý den dostával tobolku OKG Factor Base a lžičku OK Tau. Již během týdne bylo slyšet zlepšení a po měsíci užívání manžel problémy s dechem nemá a konečně se oba vyspíme.

 

ok alfa+Chytili jsme chřipku. U mě se začala projevovat tak, že mě začalo pálit na průduškách a to takový způsobem, že každý nádech byl utrpením. Nasadila jsem Ok Alfu+ 3x denně polévkovou lžíci. Za tři dny jsem měla průdušky volné a mohla dýchat bez bolesti. Normálně (bez Alfy) jsem se s tímto průběhem nemoci trápila 2 - 3 týdny.

 

Dětem jsem také dávala OK Alfu+ 3x denně a 3x Factor Base Kids a do čtyř dnů se všechny příznaky chřipky "ztratily", a to vše bez jakýchkoli jiných léků.

 

OK Alfu+ dávám dětem hned jakmile zakašlou, poté se příznaky začínající nemoci hned "vytratí".

Protože dětem přilepšuji a na sebe "nemám čas" stalo se mi, že jsem se nachladila a začala kašlat a mít rýmu. Ok Alfu jsem začala brát po 10 kapkách každou hodinu i v noci, když jsem se probudila. Protože jsme měla nachlazení už "rozjeté" uzdravení mi trvalo tři dny.

ok beta+

 

 

Na konci těhotenství (asi tak posledních 14 dnů) mi začaly otékat nohy, ale nebyla to žádná hrůza, pomohl mi Tau, Beta a kopřivový čaj. Otoky sice úplně nezmizely, ale bylo to mnohem lepší a pocit těžkých nohou byl pryč.

Také mi OK Beta pomohla při vylučování v těhotenství, nezlobilo mne trávení, hlavně mne nezlobila zácpa.

 

ok gama+

 

Začínalo to zcela nevinně - sem tam mi zapíchalo v levém koleni a to trvalo asi dva měsíce, ale potom mě koleno začalo bolet neustále i v klidovém stavu. Začala jsem užívat Ok Gamu + a po týdnu jsem byla překvapená výsledkem. Nejenže mne koleno přestalo bolet, ale přestalo mě v něm i píchat. Doužívala jsem lahvičku - je to už půl roku a od té doby už problém s kolenem nemám.

 

Asi po třičtvrtě roce se problém s kolenem objevil znovu, zase mne píchalo v koleni, hlavně při došlápnutí na schodech. Využívala jsem další lahvičku Ok Gamy a bylo po problému.

 

ok omega+Náš malinký (7,5 měs.) se osypal teď v listopadu - pravděpodobně po očkování. Nejprve se mu udělal malý červený flíček na pravé tvářičce. Říkala jsem, že to nic není, že se možná poškrabal, ale pak se mu udělal druhý flíček a třetí - všechny velikosti asi desetníku. To už jsem zbystřila. Zkusila jsem mu to namazat Ok gelem, ale protože flíčky byly suché, jen se mu to zhoršilo. Asi po týdnu, co se mu objevil první flíček jsem mu začala dávat OK Omegu -  3 kapky ráno a 3 večer a také jsem během dne Ok Omegou potírala kůži. Přestože vím, že se většinou vyrážka nejprve zhorší a pak teprve začne mizet, tak jsem se zhrozila. Všechny flíčky se mu slily do jedné obrovské rudé šupinkaté skvrny, která byla téměř přes celou tvář. Na dotek byla horká, suchá a hrubá. Musím říct, že mě to dost vyděsilo.

Protože jsem s ním nechtěla k doktorce, aby nechytil ještě nějaký kašel nebo rýmu, řekla jsem si, že vydržím a  budu dál dávat a potírat Omegou. Mezitím se mu udělala skvrnka i na pravé tvářičce a na krku. Asi po týdnu přestala být skvrna horká a na okrajích začala blednout. Po čtrnácti dnech se tvářičky zbarvily do "normálu", kůže je zatím hrubá, ale věřím, že to s Ok Omegou zvládneme - nyní dáváme 5 kapek ráno, v poledne i večer.

ok omega-3 completeDislálie

Ok Omegu-3 complete začal užívat můj syn na dislálii, protože obsažené omega 3 mastné kyseliny jsou dobré pro mozek (neuměl říkat: SCZ, LRŘ, ŠČŽ, a dopilovávali jsme CHKG). Na logopedii jsme chodili druhým rokem a celkově byly úspěchy pomalé, i přesto, že jsme jazýček doma denně cvičilli a pilně trénovali. Přestože Petřík nemá rád ryby a celkově cokoli, co má něco s rybou společného dokázal se přemoct a dvě lahvičky využíval. Vždy omegu rychle polknul a zajedl ji chlebem nebo se napil, aby necítil rybí chuť v puse. Říkal, že to sní, protože ví, že mu OKG produkty pomáhají.

 

Když jsme byli asi v půlce první lahvičky, všimla si logopedka velkého zlepšení v Petříkově řeči, ptala se nás, jak je to možné, zda jsme se opřeli více do trénování. Říkala jsem, že jsme přidali do jídelníčku Ok omegu-3 comlete a že trénujeme stále stejně. Velmi Petříka chválila. Díky Ok omeze-3 complete jsme s logopedií skončili mnohem dříve, než naše logopedka předpokládala.

 

Snížení cholesterolu

Nyní dávám Ok omegu-3 complete našemu nejstaršímu, při běžné kontrole mu paní doktorka zjistila zvýšenou hladinu cholesterolu. Říkala, že to není žádná tragedie a na léky to naštěstí není, ale i tak, že to musíme hlídat. Protože má cholesterol zvýšený jen trochu, začal užívat Ok omegu-3 complete, bere ji ob měsíc, aby se mu cholestrol nesnížil příliš. A protože v podstatě od miminka bojujeme s nadváhou, tak jsem si všimla, že po OK Omeze-3 complete tedy společně s emulipsem forte krásně zhubnul.

ok tau+Prochladila jsem se na sobotní večerní procházce. V neděli ráno mě při močení pálila močová trubice a asi za půl hodiny se mi dokonce objevila i krev v moči. Protože byla neděle a nechtěla jsem jet na pohotovost, dala jsem si OK Tau. Každé dvě hodiny polévkovou lžíci. Během dvou hodin krev z moče zmizela a do večera mě přestal bolet močový měchýř ani pálení při močení se už neobjevilo. V pondělí jsem pro jistotu šla k doktorce a ta mi testem potvrdila, že jsem zdravá.

 

Na konci těhotenství (asi tak posledních 14 dnů) mi začaly otékat nohy, ale nebyla to žádná hrůza, pomohl mi Ok Tau, Ok Beta a kopřivový čaj. Otoky sice úplně nezmizely, ale bylo to mnohem lepší a pocit těžkých nohou byl pryč.

 

ok gelMalá si spálila ruku o kamna v kuchyni - neopatrně rozhodila ručičky a neštěstí bylo na světě - popálenina 2. stupně. Po aplikaci Ok gelu - potírali jsme 3 - 4 x denně se jizva krásně hojí na fotce je jizva osmý den po aplikaci Ok Gelu. (Žluté zbarvení kůže jsou zbytky Ok Gelu.)

 

ručička

Gel jsme použili i na "stažení horečky" při chřipce - potřela jsem dětem ruce, nohy a při bolesti v krku jsem jim natřela i krk a zabalila do tepla, aby se bylinky pěkně vstřebaly.

Měla jsem velkou rýmu, gelové kapky 1 dcl vody + lžička gelu se stříkají do nosu a rýma brzy zmizí - do dvou dnů, protože jsem chtěla, aby rýma zmizela co nejříve, vytřela jsem si nosní dírky čistým gelem. Pořádně to pálilo, až se mi draly slzy do očí. Ale vše jsem statečně vydržela a rýma zmizela - ne do dalšího dne, ale do dvou hodin.

 

Naše malá mi plakala - až naříkala bolestí v oušku. Začala plakat asi tak v půl osmé večer, protože to máme k doktorce daleko, tak jsem si říkala, že to do rána vydržíme a pak pojedeme. Dala jsem jí dva vitamíny Factor Base Kids a pak jsem jí do ouška kapala kapičky z OK Gelu - každou půlhodinu. Asi o půlnoci přestala plakat a ráno už k doktorce nechtěla - dokonce při zatlačení na ouško neplakala, jen mírně uhla hlavičkou před tlakem. Kapaly jsme ještě asi dva dny 2 - 3x denně. A k doktorce jsme vůbec nemusely.

(Kapky jsem namíchala - hrášek gelu a 10 ml převařené vody.)

 

Manžel dostal zánět spojivek a to takový, že mu z očí tekl hnis. Neustále odmítal jít k doktorovi, tak jsem mu navrhla, aby zkusil kapičky z OK Gelu. Kapal si je do očí co nejčastěji - až každých deset minut a také si oči kapkami omýval, navečer si dával na oči obklady z kapek OK Gelu. Po dvou dnech mu přestal z očí téct hnis, ale s kapání do očí pokračoval asi týden, aby měl jistotu, že mu zánět zmizel a to i bez léků.

 

Ve čtvrtek manžel řezal dřevo a nějak tam zapomněl prst (palec), naštěstí ho pila jen „brnkla“. Hned jsem mu na to dala gel, který okamžitě zatavil krvácení. Palec ho bolel po celé délce včetně kloubů, jak si ho pilou narazil, ale v neděli už o tom ani nevěděl – nebýt malé ranky na vrcholu prstu.

 

Na patě se mi udělal veliký puchýř - 2 cm na délku a 1 cm na šířku, jeden den jsem s ním chodila, ale bolela mě celá pata. Říkala jsem si, že OK gel je na rány nebo na ekzém, jak by mi mohl pomoct na puchýř? Ale pak jsem si řekla, že to vyzkouším a v pět odpoledne jsem si puchýř natřela OK gelem a znovu večer po koupání. Ráno jsem nevěřila vlastním očím, puchýř nebyl podlitý, ale kůže byla "přilepená" zpátky k patě.

 

Naší malé se nad zoubkem utvořil váček, z kterého jí po zmáčknutí vytékal hnis, volala jsem naší paní zubařce, ale ta mi řekla, že momentálně na nás nemá čas, abychom přišly v pondělí (byl čtvrtek). Řekla jsem si, že vyzkouším Ok Gel. Na smotek vaty jsem nanesla kapku gelu a dala nad zoubek do pusinky. V pátek už byl váček menší a takhle malý vydržel až do pondělí, kdy jsme šli k zubařce. Při ošetření se nás vyptávala, jestli jsme byli na pohotovosti, že je váček tak malý, když jsem řekla, že ne, ptala se, co jsme na váček dávali, byla překvapená, že bylinný gel může takhle pomoci.

 

Naše batole bylo tak zabráno chůzí, že si nevšimlo dvou schodů, které vedou ven, normálně je "slézá" zadečkem napřed, ale tentokrát letělo po hlavě a taky se pěkně natlouklo. Na čelo mu naskočila pěkná červená skvrna. Říkala jsem si: "To zas bude boule a modřina přes celý čelo." Ale hned jsem mu čelíčko namazala OK Gelem a asi za dvě hodiny znovu. Protože to už bylo na večer, čekala jsem, že ráno se probudí s modrým čelem, ale ráno po večerním namazání OK Gelu modřina ani boule nebyla. A jak jsem ho mazala, natřela jsem mu i starší modřinu a ta se do rána ztratila taky.

 

 

Na co všechno používáme OK Gel:

Gelové kapky 1 dcl převařené vody + lžička gelu

(nebo 10 ml vody a hrášek gelu – je lepší menší množství a dělat častěji)

POZOR!!! Pokud jsou kapky dávány do nosu a kapátko vraceno zpět do gelového roztoku, může se gel. roztok po 3 – 4 dnech zkazit, pozná se tak, že při ochutnání kapek je roztok kyselý – octovatý.

Je nutné udělat nový roztok, ideálně vysterilizovat lahvičku i kapátko např. vyvařením.

 

 • Při rýmě do nosu – kapky (dala jsem i čistý gel - přímo vytřela nos, šíleně to štípe, ale rýma se rychle ztratí - při začínající rýmě do dvou hodin, při "rozjeté rýmě do 5 - 6 hodin) a taky jsem dala 2 ks vitamínů Factor Base Kids po třech hodinách, dokud se rýma neztratila
 • Při bolesti do ucha - kapky
 • Kapky do očí (štípou – a dost) – při ječném zrnu, zánětu očí, omývat oči roztokem z gelu
 • Místo zubní pasty – vyčistit zuby, nevyplivovat – polknout
 • Afty – potírat co nejčastěji
 • Popáleniny
 • Úrazy – zastavuje krvácení, rány se rychleji zhojí
 • Při bolesti svalů – rozpustit sádlo, vmíchat gel a takto získaný „krém“ vmasírovat do svalů a překrýt, aby byl sval v teple
 • Při bolestech zubů – přímo na zub, dáseň (vztáhl nám zánět z dásně)
 • Při prořezávání zoubků
 • Při zarůstajících nehtech
 • Na puchýře
 • Na bradavice – nutno potírat co nejčastěji, min. 5x denně
 • Na kuří oka – potírat 5x denně
 • Pleťová voda při problematické pleti – převařená voda 300 ml + lžíce gelu (oplachovat obličej 3x denně)
 • Na bolavá prsa při kojení – vmasírovat a překrýt, aby se prs zahřál
 • Na popraskané bradavky při kojení, nutno před kojením umýt
 • Na bércové vředy
 • Modřiny, otlaky
 • Na „vystouplé“ jizvy, na jizvy po operaci
 • Při horečce potřít ruce, šlapky
 • Při bolestech v krku – buď přímo do krku vetřít na mandle, nebo zvenčí a překrýt igelitem a šálou (nechat max. hodinu), je dobré před aplikací gelu dát jemnou vrstvu krému např. nivea, modrá indulona
 • Na hrudník při zahlenění (na tenkou vrstvu krému)
 • Na opary
 • Na různé „podlité“ vyrážky
 • Při bodnutí hmyzem
 • Na klíště – nevytahovat, nanést větší vrstvu gelu a jak zaschne, strhnout i s klíštětem
 • A opatrně s gelem na sluníčku, může „zažloutnout“ kůže, ale po pár dnech se zabarvení ztratí.

Dědeček si stěžoval na bolesti zad asi půl roku, a protože je to "nevěřící Tomáš" nechtěl o našich produktech ani slyšet, prý mu lépe pomohou lékaři. Ale když se po půl roce léčení záda nezlepšily, povolil a produkty vyzkoušel. Bral Ok Betu+, Ok omegu-3 complete, Emulips Forte a Emulips Drink. Po měsíci ho záda přestala bolet.

Emulips Forte jsem koupila  synovi na podporu trávení, vždy měl problém se zácpou, "chodil" 1 až 2 krát za týden, po třech dnech podávání Emulipsu Forte se mu trávení upravilo a "chodí" každý den. Jelikož je kvůli pomalému trávení robustnější, díky Emulipsu Forte zhubl za tři týdny 5 cm v pase, jen tím, že se mu upravilo trávení.

K večeři jsme měli topinky, jelikož topinky miluji, snědla jsem o jednu víc než obvykle a to se mi hned vymstilo, bolel mě žaludek a neustále jsem "říhala", řekla jsem si, proč na to nezkusit Emulips Forte? Po deseti kapkách mi bylo do půl hodiny mnohem lépe.

Beru Emulips Forte pravidelně každý den, zlepšila se mi kvalita kůže, jsem méně unavená, nemám menstruační bolesti a menstruace probíhá s menší intenzitou.

2 dny před Vánocemi jsme chytili střevní chřipku, říkala jsem si, že nám ty Vánoce teda pěkně začínají a že si jistě nebudem moci dopřát smaženou rybu kvůli trávení. Všem v rodině jsem dávala Emulips Forte ve vysokých dávkách - 1 čajovou lžičku každou hodinu. Sama jsem nevěřila tomu, že bychom se mohli do Vánoc uzdravit, byla jsem moc překvapená, když do večera nám průjem ustoupil a druhý den jsme už o ničem nevěděli a Vánoce proběhly radostně jako obvykle.

Při nafouknutí nám na bolest bříška Emulips sice pomáhá, ale dlouho to trvá, než mimíska přestane bříško bolet (teda s Emulipsem se nám to stalo jen 2x, když jsem snědla syrovou cibuli.) Ale  Emulips Forte je úplně super 4 kapky a do 10 min. byl klid! A jinak nějaké koliky a nafouklé bříško? Tak to vůbec neznáme.